Są ludzie, którzy mają spore potrzeby, jeżeli chodzi o żywot seksualne. Nie chodzi tutaj wyłącznie o ilość zbliżeń, niemniej jednak i o ichniejszym jakość.

Nie niełatwo jest spotkać osoby, które otwarcie mówią o tym, że doceniają seks i potrzebują go do tego, żeby normalnie funkcjonować. Osoby takie bardzo w znaczącej liczbie przypadków w trakcie zbliżeń wykorzystują masażery prostaty i inne gadżety, bo dzięki nim zbliżenia intymne są bardziej emocjonujące. Ci, którzy praktykują takie zabawy, bardzo często nie umieją uprawiać seksu bez takich dodatków. Może nie tyle nie potrafią, ile nie jest on w stanie przynieść im spełnienia.
Osoby takie zwykle wiążą się z takimi ludźmi, którzy podzielają ichniejszym potrzeby w tym zakresie. Z osobami o mniejszych potrzebach seksualnych raczej nie są one w stanie nawiązać dobrej relacji. Potrzeby w zakresie seksu muszą być podobne, żeby ludzie byli ze sobą szczęśliwi. Tylko wtedy akcesoria BDSM mogą przynieść im przyjemność i spełnienie.Tylko podobne upodobania nie będą powodowały wstydu zahamowań. Choćby zainteresowania tego rodzaju posiada wielu ludzi, niektórzy z nich nie mówią o nich głośno. Uprawiają tradycyjny seks ze własnymi współmałżonkami albo partnerami, a od czasu do czasu dają upust swoim potrzebom z innymi osobami. Wtedy sięgają one po bicze do bondage czy kulki analne. W ten sposób doznają przeżyć, o jakich marzą. Takie sytuacje nie są zdrowe i prędzej czy w przyszłości przyczyniają się do rozpadów związków. O ile potrzeby seksualne są tak silne, to nic nie jest w stanie ich okiełznać. Taką na turę po prostu mają niektórzy ludzie.

Polecam: wibrujące jajeczka.