Na pewno nieraz w swoim życiu spotkaliście się z dziwnym połączeniem telefonicznym. W pewnych sytuacjach zdarza nam się ujrzeć na swoim telefonie komórkowym nieznany numer, który okazuje głuchym telefonem lub reklamą. Nie za każdym razem jednak udaje nam się odebrać telefon komórkowy przez to tym bardziej jesteśmy zaciekawieni, kto dzwonił.

W obecnych czasach sprawdzenie takiego numeru telefonu nie jest skomplikowane i możecie to zrobić za pomocą jednego ze sprawdzonych serwisów. Warto natomiast przypomnieć o tym, że ten serwis nie udostępni wam żadnych wrażliwych informacji, czyli imienia i nazwiska osoby dzwoniącej albo adresu. Serwisy internetowe pod tytułem czyj to numer nie mogą udostępniać żadnych wrażliwych danych, gdyż jest to po prostu niezgodne z prawem. Gdyby jakiś serwis internetowy udostępniał szczegółowe dane na temat właściciela danego telefonu komórkowego to zostałby w tej samej chwili zamknięty a jego posiadacz musiałby się zmierzyć z poważnymi konsekwencjami prawnymi. 
Na stronie www tego serwisu znajdziecie zwyczajnie opinie innych użytkowników, którzy spotkali się z danym numerem telefonu. Te opinie są w pełni szczere i pisane przez innych użytkowników i na ich podstawie możecie wywnioskować mniej więcej, czy dane połączenie było istotne, czy również nie. Serwisy umożliwiające nam sprawdzenie kto telefonował są więc niesamowicie przydatne, gdyż będziecie mogli w ciągu kilku minut zorientować się, czy była to zwykła pomyłka, czy niezwykle ważny partner biznesowy dzwoniący z innego numeru komórkowego.  

Zobacz: kto telefonował.