Zdarza się, że w naszym życiu zdarzają się sytuację, z którymi nie jesteśmy sobie wstanie samemu poradzić. W takich przypadkach warto poprosić o pomoc Matkę Boską, która przecież czuwa nad każdym z nas z góry i na pewno nam pomoże i będzie nieocenionym wsparciem w trudnej sytuacji. Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły jest skierowana do osób, które mają problem z relacjami ze własnymi najbliższymi.

Jeżeli w waszym małżeństwie od dawna kiepsko się dzieje i nie jesteście wstanie porozumieć się ze swoim partnerem to warto spróbować tej modlitwy (warto zobaczyć: Maryja rozwiązująca węzły). Odmówienie modlitwy wszakże nic nie kosztuje, a warto spróbować każdego możliwego rozwiązania, które może się sprawdzić.
Moc wiary jest de facto bardzo dobra i praktycznie każdego dnia możemy usłyszeć o nowych cudach. Jedne z nich są większe i polegają na uzdrowieniu ciężko chorej osoby, natomiast inne cuda są mniejsze, ale równie ważne. Matka Boża rozwiązująca węzły z całą pewnością wam pomoże rozwiązać wszystkie problemy występujące w waszym związku. Tam gdzie nie możecie poradzić sobie sami, na pewno cudownie pomoże wam Matka Boska (zobacz: Maryja rozwiązująca węzły). Gdy będziecie się codziennie gorliwie modlić to z całą pewnością prędzej czy później relacje w waszym związku na pewno się poprawią. Doświadczycie zatem własnego swojego, małego cudu, który na nowo odmieni wasze życie. W końcu nie ma nic wspanialszego na świecie, jak miłość, dlatego warto zrobić wszystko co jest możliwe, by naprawić relację w naszym związku. Dzięki temu znów będziecie mogli cieszyć się sobą, tak jak jeszcze kilka lat temu.

Źródło: Maryja rozwiązująca węzły.