Kilka osób pyta mnie, po co ci ten blog? Jest to moja najbliższa rodzina ale czasami i ta dalsza odezwie się w tej sprawie. Pytają o blog moi przyjaciele niemniej jednak także bliżsi i dalsi znajomi.

Zastanawiają się, co takiego daje mi blog internetowy? Niektórzy z nich są po prostu ciekawi. Inni z pewnością są zazdrośni o to, że sami nie odważyli się pisać. A któż im broni?
Blog z ciekawymi informacjami przyciąga wielu czytelników. Dla większości internet stanowi obecnie bardzo ważne i najłatwiejsze źródło informacji. Poza portalami informacyjnymi, to blog internetowy przyciąga coraz większą liczbę zainteresowanych. Odbiorcy mogą wyszukać w takim miejscu solidną porcję wiedzy. Ich tematyka jest bardzo różnorodna. Moja specjalność to blog z newsami.
Im dłużej piszę, tym czytelników mojego bloga jest więcej.  Nie brakuje mi inspiracji. Ciągle mam nowe pomysły na nowe wpisy. Gdy codziennie zamieszczam na mojej stronie następną porcję edukacji, rośnie grono moich stałych czytelników oraz rośnie moje ego. To blog z newsami zapewnia mi moich fanów. Oni dostają informację a ja poczucie, że to co robię posiada sens.
Jest jeszcze druga strona tego, że posiadam swój blog internetowy. To mój pamiętnik. To mój przyjaciel. To blog umożliwia mi wyrażać swoje poglądy i dzielić się własnymi opiniami o otaczającym mnie świecie. Z natury jestem introwertykiem, choć niewielu o tym wie, a blog stwarza, że jestem bliżej ludzi. Kiedyś bałem się, że nie będę w stanie stworzyć takiego ciekawego miejsca w sieci. Przekonałem się jednakże, że blog z ciekawymi informacjami to nic trudnego.

Więcej: http://band.pl/piotrmajewski40.
Dodatkowe informacje: http://forum.pokerzysta.pl/member.php?u=26595.