Zakupienie własnościowego mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji w naszym życiu.  Decyzja ta wiąże się też z zainwestowaniem kilkuset tysięcy zł w zakupienie mieszkania oraz przynajmniej kilkudziesięciu w jego remont. Wykonanie generalnego remontu jest bez wątpienia kosztowne, a może być o sporo droższe.

Warto zatem na odbiór mieszkania wybrać się z ekspertem, który wyłapie wszystkie usterki dewelopera.. Jeśli podpiszecie odbiór techniczny mieszkania od dewelopera Szczecin, to nie będziecie mogli składać później żadnych reklamacji. Warto więc pojawić się na spotkaniu z profesjonalistą, który doskonale wyłapie wszystkie błędy dewelopera. W takiej sytuacji będzie on zobowiązany od zmniejszenia ceny mieszkania albo do stworzenia dodatkowych prac remontowych.
Za specjalistę, który wybierze się z wami na odbiór mieszkania od dewelopera Szczecin będziecie musieli bez wątpienia zapłacić. Warto natomiast zainwestować w eksperta kilkaset zł, aby uniknąć dodatkowych kosztów remontu, nawet na kilkanaście tysięcy pln. Niestety, niemniej jednak coraz częściej słyszy się o krzywo postawionych ścianach lub suficie. Dla każdego nowego właściciela mieszkania znaczy to w praktyce wydanie przynajmniej kilku tyś. więcej, ażeby doprowadzić mieszkanie do idealnego stanu. Tych pieniędzy nigdy nie powinniście byli wydać, dlatego warto wykazać się odrobiną sprytu i omówić się na spotkanie z deweloperem wraz ze specjalistą, który w ciągu kilku minut wykryje wszystkie ewentualne usterki.

Zobacz: inspektor budowlany Szczecin odbiór domu Szczecin.