O tym, jak wygląda panna młoda, decyduje nie wyłącznie suknia, w jaką jest ona ubrana. Wpływają na to też dodatki, które do sukni są dołączone.

A tych wcale nie jest tak niewiele. Bardzo spore znaczenie ma na przykład bielizna. Za jej poradą można ze znakomitym skutkiem korygować wygląd ciała panny młodej. WłaściwyOdpowiedni stanik jest w stanie zdziałać cuda. Identycznie jak dobrze dobrane figi. Bardzo duże znaczenie posiada też to, co znajdzie się na głowie panny młodej. Choć tradycyjny welon wciąż jest najbardziej popularny, to coraz częściej zastępuje się go innymi dodatkami, innymi dekoracjami.
Jakie są tego przyczyny? Kiedyś na welon był traktowany jako oznak niewinności. W tej chwili kobiety, które wstępują w związki małżeńskie, w większości wypadków żyją ze swoimi partnerami jeszcze przed ślubem. W znaczącej liczbie sytuacji mają już z nim nawet dzieci. Dużo z takich pań jest przekonanych, że welon w ichniejszym przypadku nie będzie dobrym rozstrzygnięciem. Wtedy decydują się one na woalki. Te są skromniejsze i zdecydowanie łatwiej je okiełznać. Długi, solidny welon na pewno nie jest najwygodniejszym dodatkiem do stroju panny młodej. Choć oczywiście bardzo dekoracyjnym. Sporo pań, które nie widzą się w welonie, z różnych przyczyn, zwraca również uwagę na fascynatory. Te coraz częściej pojawiają się w modzie ślubnej. Gdy dobiera się dodatki do sukni ślubne, w znaczącej liczbie przypadków sięga się po rękawiczki i bolerka. Każda panna młoda chce także posiadać schludną biżuterię. Ta zwykle jest skromna, bo zbyt przesadna biżuteria nie jest w takich sytuacjach konieczna. Suknie ślubne są tak atrakcyjne, że nie należy dodawać im szyku wyrazistą biżuterią.

Zobacz więcej: welon.